top of page

Proč pořádám setkání pro pacienty


Prostě proto, že je to potřeba 😊 Je potřeba občas vylézt ze svojí ulity ven a promluvit si s někým, kdo nám porozumí. Kdo přesně ví a chápe, čím si procházíme a jak je to náročné. Stomie a s ní spojené někdy velmi nepříjemné komplikace nejsou celkově oblíbeným tématem. Já se tomu rozhodně nedivím. 😊 Nicméně právě z nevědomosti a špatné informovanosti pak ty komplikace vznikají. Nehledě na to, že setkání s ostatními pacienty je samo o sobě i velkou psychickou terapií. Mně to vždycky zahřeje u srdce. Vím, že nejsem sama, a mám podporu od ostatních. Musíme si pomáhat!

Když na chvíli vyskočím z emocí a podívám se na moje dnešní téma z věcné stánky, vidím v letošním setkání obrovský benefit možnosti konzultace s jedněmi z předních stomasester v republice. Sestřičky z VFN v Praze jsou neuvěřitelně silný, vstřícný a odhodlaný tým, který vám chce s vašimi problémy pomoci. Mají pro vás připravený nadupaný program, kde se kromě pomůcek a dalšího příslušenství dozvíte i o možném řešení komplikací, či informace o limitech a jak jednat s obvodním lékařem.

A pak ještě dobré jídlo a pití, milá společnost a dáreček od firmy Dansac jako třešnička na dortu.

Co dodat! Moc se na vás a vaše příběhy těšíme! Tak se nezapomeňte registrovat na nejsemtabu.setkani@gmail.com a brzy na viděnou 😊

Vaše Tereza

Sociální sítě
  • Instagram
  • Facebook
bottom of page